cart

back Tęsti apsipirkimą
Krepšelis tuščias!

Dieninė užuolaida"Melsva"

Dieninė užuolaida su švineliu apačioje, 4 metrai pločio

Dieninės užuolaidos melsvos gėlytės su juodu yra elegantiškas ir šiuolaikiškas pasirinkimas, skirtas suteikti jūsų namams subtilumo ir žavesio. Šios užuolaidos yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, kurios suteikia patvarumo ir ilgaamžiškumo, taip pat užtikrina gražų kritimą.

Melsvų gėlyčių dizainas suteikia švelnų ir romantišką akcentą jūsų interjerui, tuo pačiu metu leisdamas natūraliam šviesos srautui prasiskverbti į kambarį. Šios užuolaidos yra puikus pasirinkimas norint sukurti malonią ir jaukią atmosferą, kuri papildys jūsų namų dizainą.

Jų melsvos spalvos atspalvis pridės šviežumo ir subtilumo jūsų interjero spalvų paletėje, tuo pačiu metu suteikdamas galimybę lengvai derinti su kitais kambario elementais. Šios užuolaidos yra puikus pasirinkimas tiek moderniam, tiek klasikiniam interjerui, suteikiant kambariui elegancijos ir išskirtinumo.

Dieninės užuolaidos yra ne tik funkcionalus langų apdailos elementas, bet ir puiki dekoratyvinė detalė, kuri pridės jaukumo ir šilumos jūsų namams. Investuokite į šias stilingas užuolaidas, kad suteiktumėte savo kambariui subtilaus grožio ir elegancijos akcentą.


Užuolaida su sutraukimo juostele .

Sudėtis 100% poliesteris

 Pagaminta Lietuvoje.

108.00€
68.00€
Dydis:
Spalva: